Сільське господарство з контрольованим середовищем (CEA) - це невеликий, але високий потенціал, частина майбутніх продовольчих систем. CEA має безліч форм, кожна з яких пропонує унікальний елемент для підвищення стійкості до відмови ланцюжка поставок, підвищення якості та безпеки та заповнення існуючого пробілу в поставках у зростаючій категорії продукції.

Ціннісні пропозиції CEA були визнані зацікавленими сторонами у сфері харчових продуктів та сільського господарства, при цьому контрольоване місцеве та міське виробництво отримало збільшення приватних інвестицій, акцент у Законі про сільське господарство 2018 року та зацікавленість корпорацій у ланцюжку поставок.

У новому звіті S2G Ventures прогнозується, що ринок CEA у США зросте вп'ятеро протягом наступних 10 років, що призведе до хвильових ефектів у всій продовольчій системі та більш стійких методів виробництва.

«Ми вважаємо, що розвиток CEA призведе до появи диференційованих, якісних продуктів, конкурентоспроможних цін і більш стійкого, відстежуваного та надійного ланцюжка поставок», - кажуть автори звіту.

Кожен із розділів звіту включає аналіз, проведений S2G, сподіваючись дати додаткову перспективу для зростаючого ринку CEA.

Можливості: США стикаються з нестачею високоякісної та доступної продукції, що обумовлено обмеженнями у зовнішньому виробництві та географією покупців. CEA обіцяє покращити доступ до свіжої продукції, відповідаючи очікуванням роздрібних продавців та споживачів.

Поточний стан: Виробництво теплиць є значним і продовжує зростати, тоді як ринок приміщень знаходиться на ранній стадії розвитку. Щоб зайняти значну частку, внутрішнє виробництво має подолати існуючі обмеження щодо вартості, продуктивності та асортименту продукції. Інвестиції в CEA збільшилися, оскільки кількість стартапів у 2020 році перевищить 2 мільярди доларів.

Майбутній стан: дозрівання у форматах CEA в кінцевому підсумку викличе зсув у підході до дизайну продуктів харчування, логістики та категорії свіжих продуктів, що в кінцевому підсумку призведе до хвильових ефектів у ланцюжку постачання продуктів харчування. У звіті розглядаються кілька шляхів створення успішної довгострокової платформи CEA.