Точно розрахована крива сили світла ваших світлодіодних ліхтарів визначає найкраще розташування джерел світла для забезпечення оптимального росту рослин.

Правильне розміщення світлодіодних світильників для вирощування рослин необхідне забезпечення максимальної продуктивності рослин. Коли рослини отримують оптимальну інтенсивність світла, вони досягають більшої біомаси, ніж рослини, які не піддаються достатньому освітленню. Крім того, часткове притінення рослин значно збільшує ризик деформації листя, пухлин та проблем із плодоношенням. Враховуючи важливість визначення найкращого розміщення світлодіодних світильників для вирощування рослин, що потрібно враховувати під час встановлення світлодіодних систем освітлення?

Різниця між HID Lights та LED Grow Lights

Якщо ви перемикаєтеся з HPS або HID освітлення, правильне розміщення світлодіодних світильників для вирощування рослин може бути проблемою через різницю в кількості тепла, що випромінюється світлом. Оскільки сховані світильники виділяють багато тепла, вам необхідно розмістити їх на висоті від 1 до 6 футів над рослинами, щоб не обпалити рослини. Навпаки, світлодіодний світильник для вирощування рослин випромінює мало тепла або не випромінює його, що означає, що вам необхідно встановити їх на відстані від 4 до 24 дюймів від рослин, залежно від потреб рослин у освітленні та інтенсивності світла.

Точно розрахуйте криві інтенсивності світла

Щоб правильно визначити інтенсивність світла світлодіодних систем освітлення для вирощування рослин, необхідно знати наступне:

Вимоги до освітлення ваших рослин
Інтенсивність світла, пов'язана з довжинами хвиль світла, що випромінюється світлодіодними діодами.
Оптичний рівень лінзи, що використовується зі світлодіодною системою освітлення


Незалежно від рецепту кольору світлодіодів, що використовуються у світильниках для вирощування рослин, крива інтенсивності світла завжди має форму дзвона з 50-відсотковим рівнем інтенсивності при 120 градусах, що становить 60 градусів у кожному напрямку.

Різні довжини хвиль світла розрізняються за своїми кривими інтенсивності світла, що впливає на оптимальне розташування світла.

Якщо ви покладаєтеся тільки на це число, ви зробите серйозну помилку. Оскільки світло поширюється прямою лінією гіпотенузи трикутника, інтенсивність світла зменшується назад пропорційно квадрату відстані між світлодіодом і рослиною. Наприклад, якщо світло поширюється по діагоналі під кутом 45 градусів, інтенсивність світла падає на 50 відсотків на той час, коли воно досягає рослини, як розраховано за формулою 1,0 / 1,4 X1,4 = 1 / 1,96, що в округленні складає ½.

Щоб полегшити цей розрахунок, просто розділіть криву відносної сили світла на коефіцієнт поправки, вказаний у таблиці нижче:

Використання сили світла для визначення розташування світлодіодів

Щоб розмістити світлодіодні ліхтарі, виконайте такі дії:

Перевірте оптичний рівень ваших світлодіодних ліхтарів
Розрахуйте інтенсивність світла на різних відстанях
Встановіть світлодіодні ліхтарі на середню інтенсивність
Зважайте на збільшення сили світла при перекритті вогнів.


Крім того, подумайте про внутрішнє висвітлення рослинного покриву для подальшої оптимізації врожаю.