Домашні садівники знають, наскільки важливим є світло для вирощування рослин, які вони намагаються виростити здоровими і сильними. З усіх типів світильників для вирощування рослин, які зараз представлені на ринку, найкращим є світлодіодне світло. Якщо ви хочете купити світлодіодне освітлення для свого внутрішнього саду, вам слід подумати про ці речі, щоб переконатися, що ви купуєте той, який підходить саме вам.

Одна з перших, але й важливіших речей, яку вам потрібно з'ясувати, – це ваш бюджет. Світлодіоди, як правило, дорожче в порівнянні з іншими типами світильників для вирощування рослин, тому, якщо вони потрібні, ви повинні переконатися, що у вас є бюджет на них при запуску вашого саду. У середньому світлодіоди приблизно в 2-3 рази дорожчі, ніж лампи HPS. Незважаючи на те, що ці типи ламп можуть бути дорожчими, ви заощадите більше у довгостроковій перспективі, тому що світлодіоди можуть прослужити довше, і це також дозволить вам заощадити на рахунках за електроенергію, оскільки вони споживають менше енергії. Крім того, якщо ваш бюджет встановлений спочатку, це дозволить вам облаштувати свій сад, щоб ви могли купити світло, яке дасть вам оптимальні результати для кімнатних рослин.

Друге міркування – це розмір вашого простору для вирощування, який включає висоту та розмір світлової плями. Світлодіоди дійсно ідеально підходять для приміщень з обмеженою висотою, тому ви обов'язково зможете знайти той, який підходить. Деякі садівники не беруть до уваги розмір ділянки і зрештою купують той, який не підходить. Ще одна річ, про яку слід подумати - це стиль вашої установки для вирощування, який включає такі речі, як SOG, SCROG, LST, кущ або дерево. Для світлодіодів існують різні типи потужності та розмірів, які слід враховувати, тому ви захочете переконатися, що купуєте той, який підходить та здатний виробляти достатньо тепла для всіх ваших рослин. Також необхідно враховувати вимоги до охолодження. Важливо, щоб вибране вами світлодіодне світло підходило для ваших рослин, оскільки деяким типам потрібно менше світла, ніж іншим.

Інші речі, які ви повинні враховувати при покупці світлодіодної лампи, включають гарантію на лампи, процедури заміни лампи, а також конкретні деталі світлодіода, такі як тип мікросхем, потужність і покриття ядра. Щоб переконатися, що всі ваші рослини отримують достатньо світла, важливішими характеристиками, які слід враховувати, є потужність і площа покриття ядра, оскільки це дозволить вам побачити, чи забезпечить він все необхідне для ваших рослин.