Оскільки цей продукт був для нас досить новим, ми вирішили почати всебічне вивчення фітоламп з самого початку. Перше, що ми з'ясували - фітолампи необхідні для доповнення або повної заміни сонячного освітлення для рослин різних культур. Спектр застосування світлодіодного освітлення досить широкий, від звичайних гаражів до промислових теплиць, а також фітолампи використовуються для вирощування рослин в гідропонних установках і в місцях з повною відсутністю сонячного світла. 
Після того, як ми визначили, для чого потрібні фітолампи, виникли наступні питання: Як вибрати фітолампу? Які види фітоламп існують? На що звернути увагу при виборі фітолампи? Насправді вибір фітоламп величезний, але більшість з них, незважаючи на рекламу постачальника, малоефективні, насправді лампа може виглядати як завгодно, зовнішній вигляд не головне, головне - світло, яке вона випромінює, фітолампи, як і більшість товарів, мають різну конфігурацію і характеристики. Отже, що ж насправді потрібно розуміти при виборі фітолампи? Відповідь проста - це спектр світла, який випромінюють світлодіоди. Саме від його якості та характеристик залежить, чи будуть ваші рослини повноцінно розвиватися. Наприклад, лампа для кімнатних рослин або розсіяні лампи BIcolor (лампи двох різних кольорів) зазвичай містять сині та червоні світлодіоди у співвідношенні 1 до 3 (1 синій світлодіод до 3 червоних). Методом досліджень і експериментів було встановлено, що оптимальним спектром, який сприятливо впливає на рівномірний розвиток рослин, є синій спектр 450 нм і червоний спектр з довгими хвилями 660 нм, які є саме тими спектрами, які потрібні рослинам для повноцінного фотосинтезу. Особливістю лампи BIcolor є те, що вона в основному використовується для дослідів над різними рослинами, в той час як лампа повного спектру, яка випускається з світлодіодів Full Spectrum з діапазоном довжин хвиль 380-840 нм, великим плюсом якої є те, що вона може повністю замінити сонячне світло, а також те, що її можна застосовувати в приміщенні.

Нещодавно наш магазин натрапив на цікавий товар, фітолампи, при більш детальному вивченні цих ламп, ми зрозуміли, що ними часто цікавляться не тільки наші клієнти, але і звичайні громадяни не тільки в інтернет просторі, з метою використання їх в побутових і промислових масштабах. Оскільки цей продукт був для нас абсолютно новим і ми нічого про нього не знали, ми вирішили з самого початку підійти до всебічного вивчення фітоламп. Перше, що ми з'ясували, це те, що фітолампи потрібні для додаткового освітлення або повної заміни сонячного світла для рослин різних культур, спектр використання яких досить широкий від звичайних гаражів до промислових теплиць, також фітолампи застосовуються для вирощування рослин в гідропонних установках і в місцях з повною відсутністю сонячного світла. Після того, як ми визначилися, для чого потрібні фітолампи? У нас виникли наступні питання: Як вибрати фітолампу? Які види фітоламп існують? На що звернути увагу при виборі фітолампи? Насправді існує величезний вибір фітоламп, але на жаль більшість з них, незважаючи на рекламу постачальника, не дуже ефективні, насправді лампа може виглядати як завгодно, зовнішній вигляд не головне, головне - світло, яке вона випромінює, фітолампи, як і більшість товарів, мають різну комплектацію і характеристики.так що ж нам насправді потрібно при виборі фітолампи? Відповідь проста: спектр, який випромінюють світлодіоди, саме від їх якості та характеристик залежить, чи буде у вас повноцінний розвиток рослин. Наприклад, лампа, яка використовується для досвічування кімнатних рослин або розсади, лампи BIcolor (лампи двох різних кольорів) зазвичай містять сині і червоні світлодіоди в співвідношенні 1 до 3 (1 синій світлодіод 3 червоних). Вчені за допомогою різних експериментів встановили, що оптимальним спектром, який сприятливо впливає на рівномірний розвиток рослин, є синій спектр з довжиною хвилі 450 нм і червоний спектр з довжиною хвилі 660 нм - саме такі спектри потрібні рослинам для повноцінного фотосинтезу. Особливістю лампи BIcolor є те, що вона в основному використовується для досвічування різних рослин, в той час як лампа повного спектру, яка складається з світлодіодів Full Spectrum з діапазоном довжин хвиль 380-840 нм, є великим плюсом в тому, що вона може повністю замінити сонячне світло, і таким чином