У рослинництві прийнято розрізати дві рослини навпіл і з'єднувати корінь одного з верхівкою іншого. За допомогою цієї інвазивної процедури, званої щепленням, ми ранимо дві рослини, щоб зробити одну, набагато сильнішу в усіх відношеннях, ніж дві вихідні. Через щеплення ми об'єднуємо два різних генотипи в одну рослину, і в результаті щеплені рослини отримують вигоду від підвищеної біотичної та абіотичної стійкості, підвищеного поглинання води та поживних речовин та більш високих урожаїв. Щеплені рослини стали інтегрованими в комерційне виробництво овочів для багатьох тепличних культур, таких як томати (Solanum lycopersium ), огірки (Cucumis sativus) , баклажани (Solanum melongena) або кавун (Citrullus lanatus). які навряд чи виростуть чи виживуть.

Valoya-LED-grow-lights-for-grafting-1-1.png

Два сегменти щепленої рослини називаються прищепом (верхня вегетативна частина), який прикріплюється або прищеплюється до підщепи (нижня частина функціонує як коренева система). Залежно від виду рослин і діаметра стебла щепи та підщепи ви можете вибрати один з безлічі різних методів щеплення. Загальним для них є те, що рослини пошкоджуються при видаленні коріння від щепи (зрізаних над сім'ядолями) і втечі підщепи (зрізаних нижче сім'ядолів). Для створення щепленої рослини щеплення кладуть на підщепу. У період загоєння у підщепи та щепи в місці з'єднання трансплантата формується функціональний судинний зв'язок.

На успішне формування спілки трансплантатів впливає генетична сумісність щеплених партнерів та умови довкілля. В цілому, висока вологість (> 90%) і температура в діапазоні 23-29°C корисні, але їх необхідно адаптувати до видів рослин та сортів підщеп. Виживання може бути значно збільшена за рахунок штучного освітлення, але тільки якщо температура та вологість підтримуються на цільовому рівні (Hu et al., Nd). Таким чином, лампи Valoya L-серії мають величезну перевагу перед традиційними люмінесцентними лампами через їхнє мінімальне теплове випромінювання на рослини, що дозволяє краще контролювати умови навколишнього середовища. Крім того, це можливо тільки з вологостійкими лампами, а трубки Valoya мають клас захисту IP67, що означає, що їх можна занурювати навіть під воду. Нещодавні дослідження повідомили про переваги широкого спектру, покриваючи область PAR, як AP673L, на коефіцієнт захоплення трансплантату та розвиток судинної сполуки (Nguyen et al., 2014; Lee et al., 2016). Через 1-2 тижні, залежно від виду рослин та умов навколишнього середовища, формується судинна система між підщебою та прищепом, і щеплені рослини можна переміщати в теплиці або роздавати клієнтам.

Valoya-LED-grow-lights-for-grafting-3.jpg

Щоб побачити Valoya вогні з щепленими рослинами, будь ласка, відвідайте Valoya в MACFRUT, 10 -е-12 -е травня в Ріміні, Італія (стенд D7-003).